Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava !

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş numaranızı kaydedin!
Siparişlerinizin kolay takibi için üyelik girişi yaparak sipariş oluşturmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede size verilen sipariş numarasıyla takibiniz kolay olacaktır. 
 
Siparişiniz bize ulaştığında stoklarımızda varsa aynı gün , stoklarımızda yok ise 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Aksi bir durum söz konusu olduğunda müşteriyi mutlaka arayıp bilgilendiriyoruz.
Cam ürünlerin gönderimini oldukça yüksek önlemler alarak göndermeye çalışıyoruz. Her bir ürünü daha sağlam kutu ve kolilere koyarak kargoya teslim ediyoruz. İçerik ürünlerini herbiri ayrı ayrı olarak patpatlanıp sonra bu kutular extra koruma yapılarak kargoya dayanıklı bir şekilde gönderilmektedir.
Ürünlerimizde kargo kaynaklı herhangi bir kırık ,hasar yada imalattan kaynaklı bir defo varsa bize fotoğraflarıyla bildirmeniz halinde telafi edilmektedir. Bunun haricinde İADEMİZ YOKTUR. Ürünlerimiz kargo için hassas olduğundan dolayı lütfen satın alma işlemini ve iade koşulumuzu dikkate alarak sipariş veriniz.
Gönderdiğimiz her üründe muhtemel oluşabilecek kırık yada hasar gibi durumlarda müşterilerimizin sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Özellikle cam grubunda kırıkları bize fotograf ile belgeleyen müşterilerimize kırılan ürünleri tekrar kargo yapıyoruz.
Yaldızlı, baskı dekorlu ürünlerin elde yıkanması tavsiye edilmektedir. Kesme dekorlu ürünler ise uygun bir proğram seçilmesi halinde bulaşık makinasında yıkanabilirler ancak bilinmelidir ki, bulaşık makinasında kullanılan deterjanlar , pervanenin suyu püskürtmesi gibi nedenlerle bütün cam ürünler zamanla korezyona (aşınmaktadır) bu nedenle bütün cam ürünlerin yıkanırken dikkatli olunması daha uzun ömürlü bir kullanım süresi sağlayacaktır.
Paşabahçe fabrikasından gelen ürünler kargoda gönderilecek derecede korunaklı değil. Ürünlerin orjinal kutusu aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibidir. Bu şekilde koliye koyduğumuz her ürünün kırılma ihtimali çok yüksektir. Bunun yerine kargo için daha dayanıklı koli ve kutularla değiştiriyoruz.

Yükleniyor...